6.8.2016 MFK Most - SK Motorlet Praha

6.8. 2016, 10.15 hodin, Litvínoov – tráva , přípravné utkání.

MFK Most - FK Motorlet Praha U14

1 : 4 (1 : 4)

V dalším přípravném utkání se starší žáci Mostu střetli v sobotu 6.8.2016 s hostujícím mužstvem FK Motorlet Praha. Úvod vyšel lépe domácímu mužstvu, když už ve 3. minutě se dostal k odraženému míči po rohu Jamricha na hranici velkého vápna Smitka a střelou pod břevno otevřel skóre tohoto utkání 1:0. Hosté se nechtěli smířit pro ně s tímto nepříznivým stavem a agresivní hrou zatlačili domácí na svoji polovinu. Svoji aktivitu dokázali hosté využít ve 12. minutě, kdy hostující hráč dostal mnoho prostoru před domácí brankou a střelou kolem brankáře Jindřicha Musila srovnal skóre zápasu na 1:1. Ve 22. minutě zastavil rychlý protiútok hostujícího mužstva faulem uvnitř pokutového území domácí Škarda, z následnou penaltou si ovšem dokázal domácí brankář Jindřich Musil poradit. Závěr prvního poločasu patřil už jen hostujícímu mužstvu. Ve 26. minutě se po centru zprava a následném nedůrazném bránění mosteckých hráčů dostali hosté do vedení 1:2. Ve 30. minutě využili hosté chyby domácího Videmana v rozehrávce 1:3. V poslední minutě prvního poločasu po rychlém protiútoku a následné individuální akci jednoho z hráčů pražského Motorletu zvyšují hosté své vedení na 1:4. Tímto stavem skončil i první poločas. Druhý poločas začal šancí domácího Schöna, který po přihrávce Sapouška postupoval sám na hostujícího brankáře, následné zakončení skončilo těsně mimo branku hostujícího celku. Ve 45. minutě se mostecký Smožanyk po přihrávce Duchoňe ocitl v obrovské šanci, následná střela skončila těsně nad brankou hostí. V závěru zápasu si už hosté pohodlně své vítězství pohlídali a po závěrečném hvizdu si připisují vítězství v tomto utkání v poměru 1:4.

Branka Mostu: 3. Smitka

Sestava Mostu: Musil J. – Urbánek (35. Vlček), Škarda (35. Oppel),

Videman, Suttner (35. Chalupný) – Neckář (35. Duchoň),

Tomeš (35. Sapoušek, 55. Neckář), Jamrich (35. Schön),

Smitka (60. Jamrich), Smožanyk (60. Urbánek) - Musil V. (60. Škarda)

Trenér : Jiří Lovíšek

Asistent trenéra : Petr Melichar

Jiří Lovíšek, trenér „V tomto utkání jsme byli po většinu utkání horším mužstvem a vítězství soupeře je zasloužené. Z výkonu svého mužstva jsem zejména v prvním poločase hodně zklamaný. Soupeř byl agresivnější a fotbalově hladovější. Naše přechodová fáze byla pomalá a tím pádem málo překvapivá pro soupeře. “