29.1.2017 FK Ústí n/Labem - MFK Most

29.1.2017, 12.00 hodin, Ústí n/Labem - UMT , přípravné utkání

FK ústí nad Labem - MFK Most U14

6 : 4 (4 : 0)

V dalším přípravném utkání na jarní část žákovské ligy, se utkali v neděli 29.1.2017 domácí starší žáci FK Ústí nad Labem s hostujícím MFK Most. Utkání začalo obrovskou šancí hostujícího mužstva, kdy nedokázal Schön překonat domácího brankáře z bezprostřední blízkosti. V následujících minutách převzali iniciativu domácí hráči, kteří se ve 4. minutě po přímém volném kopu a následném malém důrazu hostujících hráčů ujali vedení 1:0. Ve 14. minutě dokázali domácí zvýšit své vedení po rychlém protiútoku na 2:0. Další branku přidali domácí ve 23. minutě po hrubé chybě mosteckých obránců 3:0. Špatný první poločas pro hosty završili domácí ve 26. minutě, kdy využili další špatné rozehrávky mosteckých hráčů 4:0. Tímto stavem skončil i první poločas. Ve 43. minutě se podařilo hostům snížit stav utkání, když akci Musila zakončil střelou kolem domácího brankáře Škarda 4:1. V následující pasáži utkání bylo k vidění spousty nepřesností u obou mužstev. V 70. minutě se dokázal dobrým napadáním dostat k zakončení hostující Musil a střelou kolem brankáře snížil na 4:2. O dvě minuty později dokázali domácí využít dalšího nedůrazu mosteckých hráčů a následnou střelou kolem brankáře zvýšili na 5:2. O další dvě minuty později dokázali domácí využít dalšího zaváhání mosteckých hráčů 6:2. V 76. minutě se po přihrávce hostujícího Musila podruhé v utkání dokázal střelou kolem domácího brankáře prosadit Škarda 6:3. Bohaté utkání na branky završil v 78. minutě hostující Ilavsky střelou z hranice 20 metrů pod břevno domácího brankáře 6:4.

Branky Mostu: 43., 76. Škarda, 70. Musil V, 78. Ilavsky

Sestava Mostu:

Patka – Lučka (40. Brejcha), Vlček (60. Smitka), Smitka (40. Trestr),

Suttner (20. Chalupný) - Urbánek (40. Berky, 60. Suttner),

Sapoušek (70. Berky), Charamza (60. Neckář), Neckář (40. Škarda),

Schön (40. Musil) – Ilavsky (20. Smožanyk)

Trenér : Jiří Lovíšek

Asistent trenéra : Petr Melichar

Vedoucí mužstva: Iveta Škardová

Jiří Lovíšek, trenér:  „Celkové vítězství domácího Ústí je zasloužené. Zejména první poločas nás domácí přehrávali a dokázali využívat našich hrubých chyb v defenzivě. Celkově k lepšímu výsledku nám chybělo lepší řešení herních situací v obraně a větší odvaha v osobních soubojích.“