27.7.2016 MFK Most - FC Viktoria Plzeň

27.7. 2016, 10.00 hodin, Blšany – tráva , přípravné utkání.

MFK Most - FC Viktoria Plzeň

2 : 4  (1 : 2)

Ve středu 27.7.2016 se starší žáci MFK Most střetli v dalším přípravném utkání s mužstvem FC Viktoria Plzeň. Úvod utkání skvěle vyšel hráčům Plzně a už ve 2. minutě se po rychlém protiútoku dostali do vedení 0:1. Hostující hráči byli při chuti a ve 4. minutě průnik plzeňského hráče zastavil až nedovoleným způsobem uvnitř pokutového území mostecký Videman. Následnou penaltu hosté bezpečně proměnili a zvýšili své vedení na 0:2. Postupem času dokázali mostečtí hru vyrovnat a ve 14. minutě se po individuální akci V. Musila a následné přihrávce prosadil Charamza 1:2. V 17. minutě měl vyrovnání na kopačce mostecký Charamza, jehož střelecký pokus jen těsně minul branku Plzně. I přes další slibné příležitosti na obou stranách hřiště se stav do konce prvního poločasu již nezměnil. Druhý poločas začal náporem plzně, kteří zatlačili mostecké hráče na svoji polovinu. Svoji aktivitu dokázali plzeňští využít ve 43. minutě, kdy se hosté prosadili po pěkné kombinaci 1:3. Ve 47. minutě zvýšili po další pěkné kombinaci hosté již na rozdíl tří branek na 1:4. V následujících minutách byli o něco aktivnější hráčů Mostu a v 53. minutě se po nádherné akci prosadil přízemní střelou na zadní tyč mostecký Neckář 2:4. V 59. minutě se na hranici velkého vápna dostal ke střele domácí Smožanyk, jehož následné zakončení šlo těsně nad branku Plzně. Do konce utkání se již stav utkání nezměnil a tak si hráči Plzně připisují výhru v poměru 2:4 v tomto přípravném utkání.

Branky Mostu: 14. Charamza, 53. Neckář

Sestava Mostu: Patka – Vlček, Tomeš, Videman, Smitka – Sapoušek, Urbánek, Jamrich, Smožanyk, Musil V., - Charamza

Střídaní hokejové: Neckář, Suttner, Schön, Chalupný, Škarda, Duchoň, Oppel

Trenér : Jiří Lovíšek

Asistent trenéra : Petr Melichar

Jiří Lovíšek, trenér „ V tomto utkání ukázala Plzeň svoji sílu a musím uznat, že i když se hrálo velmi vyrovnané utkání, tak si Plzeň dokázala vytvořit více brankových situací. K vidění bylo jinak velmi zajímavé a kvalitní utkání. “