25.1. 2017, 16.30 hodin, Praha – Kačerov - UMT ,

přípravné utkání

Bohemians Praha 1905 - MFK Most U14

4 : 0 (2 : 0)

V dalším přípravném utkání zajížděli starší žáci MFK Most do hlavního města, kde se střetli ve středu 25.1.2017 s domácím mužstvem Bohemians Praha 1905. Od úvodního hvizdu se hrálo ve velkém tempu. Domácí mužstvo bylo aktivnějším mužstvem a vytvořilo si převahu, kterou dokázalo využít ve 14. minutě po chybě hostujícího obránce Vlčka 1:0. Ve 22. minutě se po pěkné střele z hranice velkého vápna vyznamenal hostující brankář Patka, který dokázal tuto střelu vyrazit na rohový kop. Ve 37. minutě dokázali domácí zvýšit své vedení, když se prosadili po rohovém kopu 2:0. Tímto stavem skončil i první poločas. Druhý poločas začal obrovskou šancí mosteckého Neckáře, který postupoval sám na domácího brankáře, následná střela skončila těsně mimo branku domácích Bohemians. V 56. minutě se domácí dostali do tříbrankového vedení, kdy se prosadili po pěkné kombinaci 3:0. O čtyři minuty později zvyšují domácí hráči již na 4:0, kdy se po centru zleva prosadil z bezprostřední blízkosti nabíhající hráč. Tento stav se už do konce utkání nezměnil a tak se po závěrečném hvizdu mohli domácí radovat z vysokého vítězství nad hostujícím Mostem v poměru 4:0.

Sestava Mostu:

Patka (40. Musil J.) – Urbánek (60. Charamza), Vlček (60. Smožanyk),

Smitka (65. Videman), Suttner (40. Schön) – Škarda (40. Brejcha),

Lučka (40. Sapoušek), Charamza (40. Tomeš), Smožanyk (40. Neckář),

Videman (40. Trestr) – Ilavsky (40. Berky)

Trenér : Jiří Lovíšek

Asistent trenéra: Petr Melichar

Vedoucí mužstva : Iveta Škardová

Jiří Lovíšek, trenér: „V tomto utkání jsme celkově podali lepší výkon než v posledním přípravném utkání. Věříme že naše úsilí přinese v budoucnu úspěch. Domácí Bohemians ukázalo svoji sílu a její celkové vítězství je zasloužené. “