22.1.2017 MFK Most - 1.FC Karlovy Vary

22.1.2017, 12.00 hodin, Most - UMT , přípravné utkání

MFK Most U14 - 1.FC Karlovy Vary

1 : 2 (1 : 2)

V prvním přípravném utkání roku 2017 se utkali starší žáci MFK Most s mužstvem 1. FC Karlovy Vary. V úvodu utkání se mostečtí žáci snažili o aktivní hru a ve 4. minutě se po rohovém kopu nejlépe ve vápně zorientoval Duchoň, který dostal domácí mužstvo do vedení 1:0. Postupem času hosté převzali iniciativu. Ve 12. minutě měli karlovarští hráči možnost zahrávání pokutového kopu, kterou dokázal bravurním zákrokem zneškodnit domácí brankář Patka. V 17. minutě se hostům podařilo po rychlém protiútoku vyrovnat na 1:1. V poslední minutě prvního poločasu se hostům podařil obrat utkání, když se prosadili po dalším rychlém protiútoku a následné nekompromisní střele z hranice velkého vápna pod břevno 1:2. Tímto stavem skončil i první poločas. Druhý poločas se hra přelévala od vápna k vápnu. Ve 45. minutě se do zakončení dostal mostecký Ilavsky, jehož střelu dokázal zlikvidovat hostující brankář. O dvě minuty později se po centru Urbánka ve slibné střelecké pozici objevil domácí Chalupný, následná střela se ovšem mezi tři tyče nevešla. Kdy se v závěru utkání nedokázali prosadit ani hostující hráči po rychlém protiútoku, skončilo samotné utkání těsným vítězstvím hostujícího mužstva v poměru 1:2.

Branka Mostu: 4. Duchoň

Sestava Mostu:

Patka (35. Musil J.) – Škarda (35. Brejcha), Vlček (35. Sapoušek),

Videman (35. Urbánek), Trestr (35. Schön) – Smitka (50. Duchoň),

Jamrich (35. Tomeš), Smožanyk (45. Lučka), Suttner (35. Chalupný),

Charamza (35. Berky), Duchoň (35. Ilavsky)

Trenér : Jiří Lovíšek

Asistent trenéra : Petr Melichar

Vedoucí mužstva: Iveta Škardová

Jiří Lovíšek, trenér „ Dnešní utkání se mi opět hodnotí velmi těžko. I když se celkem hrálo vyrovnané utkání. Přesto jsem nebyl spokojen z přechodovou fází, která byla pomalá a tím pádem málo překvapivá pro soupeře. Celkově za dnešní výkon lze z našeho mužstva vyzdvihnout jen tři hráče, kteří splnili naše představy, což je pro mne nedostačující. “