20.7.2016 FK Baník Sokolov - FKBM

20.7. 2016, 16.30 hodin, Sokolov – tráva , přípravné utkání.

FK Baník Sokolov - FK Baník Most 1909 U14

3 : 3  (0 : 2)

K prvnímu přípravnému utkání zajížděli starší žáci FK Baníku Most 1909 ročníku 2003 do Sokolova, kde se střetli s domácím mužstvem FK Baník Sokolov. Hostům vyšel skvěle vstup do utkání, když hned v první minutě využil zaváhání domácí obrany mostecký Škarda 0:1. Postupně domácí hru vyrovnali a vytvořili si dvě slibné příležitosti, které dokázal skvěle zlikvidovat mostecký brankář Patka. Ve 25. minutě se k odraženému míči dostal mostecký Škarda, který přízemní střelou navýšil vedení Mostu na 0:2. V závěru prvního poločasu se v obrovské šanci objevil hostující Vojtěch Musil, jeho následná střela skončila mimo branku domácích. Když se neujala ani nádherná střela domácích hráčů z hranice velkého vápna, která orazítkovala tyč mostecké branky, skončil první poločas vedením mosteckého Baníku v poměru 0:2. Druhý poločas začal aktivitou domácích, kteří během úvodních čtyř minut druhého poločasu dokázali po zaváhání mostecké obrany vyrovnat na 2:2. V 50. minutě se podařilo domácím dokonce otočit stav utkání ve svůj prospěch po dalších zmatcích v obraně Mostu 3:2. Mostečtí dokázali na tuto branku odpovědět o dvě minuty později, kdy přihrávku Sapouška využil aktivní Vojtěch Musil 3:3. V závěru zápasu i přes slibné příležitosti na obou stranách hřiště se skóre utkání již nezměnilo a tak po zavěrečném hvizdu se obě mužstva rozešla spravedlivou remízou 3:3.

Branky Mostu: 1., 25. Škarda, 52. Musil V.

Sestava Mostu: Patka – Vlček (52. Suttner), Sapoušek, Smitka,

Suttner (35. Tomeš) – Neckář (35. Urbánek), Jamrich,

Duchoň (52. Škarda), Musil V.,

Charamza, Škarda (35. Chalupný)

Trenér : Jiří Lovíšek

Asistent trenéra : Petr Melichar

Jiří Lovíšek, trenér „ Toto utkání beru jako seznamovací s tímto ročníkem. Ve hře byli k vidění jak dobré věci, tak i spoustu nedostatků na jejich odstranění je se třeba více soustředit v tréninkovém procesu.“