1.3.2017 FK Motorlet Praha - MFK Most

1.3. 2017 - 15,30 hod – UMT Monika Chomutov, přípravné utkání

FK Motorlet Praha - MFK Most

3 : 1 (0 : 0)

Ve středu 1.3.2017 zajížděli starší žáci MFK Most ročníku 2003 do Chomutova, kde se střetli v dalším přípravném utkání s mužstvem FK Motorlet Praha. V úvodu utkání se mostečtí žáci snažili o aktivní hru a zatlačili svého soupeře na svoji polovinu. Ze své původní aktivity se bohužel nepodařilo mosteckým hráčům překonat domácí obranu. Zhruba od 15. minuty hráči pražského Motorletu hru vyrovnali a akce se střídali před oběma brankami. Ve 28. minutě se k nebezpečné střele dostal po sklepnutí od Schöna mostecký Jamrich, následná střela skončila těsně vedle branky. Když se neujala ani šance Motorletu z 33. minuty, kdy míč již putující do prázdné branky odvrátil obětavým zákrokem obránce Urbánek, skončil první poločas bez branek 0:0. Druhý poločas začal opět ve velkém tempu a ve 46. minutě se k odraženému míči na hranici velkého vápna dostal mostecký Tomeš, který střelou na zadní tyč otevřel skóre tohoto utkání 0:1. Hosté se s vedení radovali pouze tři minuty, když nedůslednost mostecké obrany dokázali hráči Motorletu střelou pod břevno potrestat a vyrovnat stav utkání na 1:1. V 50. minutě se po dalším nedůrazu mostecké obrany ujímají hráči pražského Motorletu vedení 2:1. Dokonalý obrat završili domácí hráči v 53. minutě, když využili špatné rozehrávky mosteckých hráčů 3:1. V závěru utkání se mostečtí snažili o snížení stavu ale již bohužel bez brankového vyjádření a tak se s konečného vítězství mohou radovat hráči pražského Motorletu v poměru 3:1.

Branka Mostu:  46.Tomeš

Sestava Mostu:

Patka (45. Musil J.) – Urbánek, Smitka (45. Sapoušek),

Vlček (60. Smitka), Suttner (45. Trestr) – Musil V. (45. Brejcha),

Neckař (45. Tomeš), Jamrich (55. Neckař), Videman (45. Chalupný) –

Charamza (35. Škarda), Schön (45. Duchoň)

Trenér : Jiří Lovíšek

Asitent trenéra: Petr Melichar

Vedoucí mužstva : Iveta Škardová

Jiří Lovíšek, trenér „ Za první poločas musím kluky pochválit. V úvodu utkání jsme si dokázali dobrým tlakem vytvořit převahu, kterou jsme bohužel nedokázali brankově vyjádřit. Po zbytek poločasu měla hra tempo a nebezpečné situace se střídali před oběma brankami. Ve druhém poločase jsme se dostali po pěkné akci do vedení, které jsme bohužel nedůsledným bráněním ztratili. Přesto musím některé hráče pochválit za výkon, který dokázali v tomto utkání předvést.“