6.11. 2016 / 12,00 hodin,

TCM Albrechtická Most – tráva, mistrovské utkání

MFK Most - FK Teplice

0 : 5  ( 0 : 2 )

V dalším mistrovském utkání podzimní části žákovské ligy se střetli v regionálním derby v neděli 6.11.2016 domácí starší žáci MFK Most s hostujícím mužstvem FK Teplice. Od úvodních minut převzali iniciativu hráči Teplic a zatlačili domácí před svoji branku. První branky se diváci dočkali ve 13. minutě, kdy se hosté dokázali prosadit z přímého volného kopu z hranice velkého vápna 0:1. Ve 29. minutě zvyšují hosté po rychlé akci a následném neomylném zakončením na 0:2. Domácí mužstvo se v prvním poločase prakticky k větší šanci nedostalo a tak se odcházelo o poločase do kabin za stavu 0:2 ve prospěch hostujících Teplic. Ani ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, hosté neustále diktovali tempo hry. V 59. minutě se ocitl hostující hráč sám před domácím brankářem, následnou střelou si dokázal narazit míč o břevno a z dorážky zvýšit vedené svého mužstva na 0:3. O minutu později po pěkné akci zvyšují hosté již na 0:4. Teplice nepovolili ani za tohoto stavu a v 64. minutě upravili konečné skóre tohoto utkání po nedorozumění domácích hráčů na 0:5. Závěr tohoto utkání se spíše už jen dohrával a po závěrečném hvizdu si odváží vysoké vítězství hráči hostujících Teplic v poměru 0:5.

Sestava Mostu : Patka (50. Musil J.) – Škarda (36. Urbánek), Vlček, Smitka, Schön (36. Suttner) – Musil V., Sapoušek (36. Jamrich), Charamza, Chalupný, Videman – Duchoň (50. Neckář)

Trenér : Jiří Lovíšek

Asistent trenéra : Petr Melichar

Vedoucí mužstva : Iveta Škardová

Jiří Lovíšek, trenér „V tomto utkání ukázali Teplice svoji sílu a její vysoké vítězství je zasloužené. Jsme velice zklamaný s přístupem našich hráčů, kteří šli do utkání už jako poražený a soupeři toto vítězství značně ulehčili. Vím, že hráči mají na víc než to co ukázali v tomto utkání a věřím že má slova dokážou potvrdit v dalších zápasech. “