3.9. 2016 / 12,00 hodin,

Most TCM Albrechtická – tráva , mistrovské utkání

MFK Most - FK Meteor Praha VIII U14

1 : 3 ( 1 : 2)

V dalším mistrovském utkání přivítali mostečtí starší žáci na domácím hřišti družstvo FK Meteor Praha VIII. Od úvodního hvizdu se obě mužstva snažila hrát aktivně a k vidění byl zajímavý fotbal. V 11. minutě se po přímém volném kopu a následném závaru před mosteckou brankou dokázali hosté z Prahy brankově prosadit 0:1. V 17. minutě domácí dokázali vyrovnat zásluhou Charamzy po přihrávce Vojtěcha Musila 1:1. Ve 25 minutě dokázali domácí hráči zastavit individuální akci jednoho z hostujících hráčů až nedovoleným zákrokem uvnitř pokutového území. Následnou penaltu hostující hráč z přehledem proměnil a dostal své mužstvo opět do vedení 1:2. V závěru prvního poločasu měl vyrovnání na kopačce mostecký Charamza, který po průniku trefuje pouze hostujícího brankáře. První poločas tak skončil vedením hostí v poměru 1:2. I druhý poločas pokračoval ve velkém tempu a akce se střídali před oběma brankami. Ve 45. minutě dokázali hosté využít chyby domácího Videmana a zvýšili pohodlně své vedení na 1:3. V 60. minutě po chybě hostujících hráčů postupoval sám na brankáře domácí Charamza, který následně ztroskotal na hostujícím brankáři. V 64. minutě po pěkné akci hráčů pražského Meteoru a následném centru přestřeluje z dobré pozice hostující hráč domácí branku. V úplném závěru si už hosté z Prahy své vedení z přehledem pohlídali a po závěrečném hvizdu se tak mohli radovat z vítězství 1:3.

Vedoucí mužstva : Iveta Škardová

Jiří Lovíšek, trenér:  V tomto vyrovnaném utkání jsme vytvořili mnoho zbytečných chyb, které dokázal Meteor potrestat. Nezbývá nám než soupeři pogratulovat k vítězství a dál se tvrdě připravovat na další utkání.