27.11. 2016 / 12,00 hodin,

Velebudice Most – UMT, mistrovské utkání

MFK Most - Bohemians Praha 1905

0 : 5  ( 0 : 2 )

V posledním mistrovském utkání podzimní části žákovské ligy se střetli v neděli 27.11.2016 domácí starší žáci MFK Most s hostujícím mužstvem Bohemians Praha 1905. Od úvodních minut převzali iniciativu hráči Bohemians a zatlačili domácí před svoji branku. První branky se diváci dočkali již v 5. minutě, kdy se hosté dokázali prosadit po kombinaci středem hřiště 0:1. V 18. minutě zvyšují hosté z přímého volného kopu na 0:2. Domácí mužstvo se v prvním poločase prakticky k větší šanci nedostalo a tak se odcházelo o poločase do kabin za stavu 0:2 ve prospěch hostujících Bohemians. Ani ve druhém poločase se obraz hry mnoho nezměnil, hosté neustále diktovali tempo hry a ve 38. minutě zvýšili hráči Bohemians po závaru před domácí brankou na 0:3. Ve 45. minutě se v první vážnější situaci objevili domácí hráči, kdy po rohovém kopu Jamricha těsně minul nabíhající Škarda hlavou branku hostujícího mužstva. V 55. minutě se po centru mosteckého Chalupného dostal k nebezpečné hlavičce nabíhající Duchoň, jehož hlavičku dokázal na brankové čáře zlikvidovat hostující brankář. Závěr utkání patřil hostujícímu mužstvu, kteří v 58. minutě dokázali z dorážky zvýšit své vedení na 0:4. Bohemians nepovolili ani za tohoto stavu a v 68. minutě upravili konečné skóre tohoto utkání po nedorozumění domácích hráčů z další dorážky na 0:5.

Sestava Mostu : Musil J. (35. Musil J.) – Škarda, Smitka, Videman, Schön (45. Schön) - Musil V., Sapoušek (18. Tomeš), Jamrich, Neckář, Smožanyk (36. Duchoň) – Charamza (24. Chalupný)

Trenéři : Jiří Lovíšek

Asistent trenéra : Petr Melichar

Vedoucí mužstva : Iveta Škardová

Jiří Lovíšek, trenér „Zasloužené a jednoznačné vítězství hostujících Bohemians. V tomto utkání jsme podali velmi vlažný a špatný výkon, který jednoznačně nesplňoval naše očekávání.“